Kiekviena diena - kūrybos pilna!                 

 


Roboto Metaloboto muzikinė kelionė po pievą + CD karaoke

Leidinys „Roboto Metaloboto kelionė po pievą“- tai linksmas pasakojimas, smagios dainos su natomis ir akordais (CD formate pateiktos 15 dainų karaoke versijos), tai nauja pažintis su jūsų pievoje augančiais ir visai nepaslaptingais augalais, arba kasdien naudojamais prieskoniais, o galbūt nevalgomomis uogomis. 

Dainuojant susipažinsi su kuo skanaujamas  bazilikas ar petražolė, kaip kvepia diemedis ar raktažolė. Tik nepamiršk dainuojant įkvėpti ir užuosti tą aromatą, apie kurį dainuoji.

Spausti

Dainos pasaka +CD karaoke

Tai personalizuotų pasakų knyga, skirta įvairaus amžiaus klausytojui (nuo 1m. iki 14 m.), suskirstyta pagal keturis metų laikus. 

Keliaudami gamtos metų ratu, ne tik atskleisite jos paslaptis, bet ir rasite 16 dainų natas bei garso takelius. Kiekviena pasaka susieta su daina.

Sekdami 6 pasakas ir dainuodami daineles, sužinosite, kaip pavasarį dygsta mažas daigelis, o vasarą lazdyno krūmas draugauja su voveraite, kaip bitė myli pakalnutę.

Spausti

Dainuojančio varliuko diena + CD

Knygelės tema - „kasdieninė mažylio varliuko diena“. 

Kiekvienam sezonui pritaikytos dainelės su natomis, ritmika su atitinkamais instrumentais, smulkiosios motorikos užduotėlės, atitinkančios metų ritmą, pirštukų žaidimai, šokiai, rateliai, mankšta, teksto imitavimas, skanduotės. 

Kiekvienoje temoje - naujos situacijos, skatinančios bei įtraukiančios į muzikinę kūrybinę veiklą, taip pat užduotys, formuojačios mažylių kūrybinį mąstymą (pažintis su spalvomis, gyvūnėliais, paukščiais ir žvėreliais).

Spausti

Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

Daugiau Ingos Gučienės knygelių su CD rasite www.leidiniaipastu.lt

Atgal Parašykite
Apie